BIP NFZ

Praca dla pielęgniarki

Poradnia Pielęgniarek Rodzinnych w Mielnie przyjmie do pracy pielęgniarkę po kursie kwalifikacyjnym z pielęgniarstwa rodzinnego i trzyletnim stażem pracy w POZ lub ze specjalizacja z pielęgniarstwa rodzinnego, lub magister pielegniarstwa. 
Forma zatrudnienia umowa cywilnoprawna lub umowa o pracę - wymiar czasu pracy 1/3etatu.
kontakt:  Małgosia 692659341

Praca dla pielęgniarki

Rezydencja Seniora Erania poszukuje kandydata na stanowisko pielęgniarka/ pielęgniarz.

Od kandydata oczekujemy aktualnego Prawa Wykonywania Zawodu, wykształcenia kierunkowego oraz chęci do pracy.

Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie A2/B1.

Oferujemy  pracę zmianową, oraz umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

[Zgodnie z Ustawą z dnia roku o Ochronie Danych Osobowych ;tekst jednolity:[Dz.U. z 24.05.2018r poz 1000]. Jednocześnie oświadczam,że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz o prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz usuwania" 

Proszę o kontakt telefoniczny 48 664 033 330 ,  osobiście zgłaszać się z CV, lub wysłać CV na adres mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca dla pielęgniarki

Kierownik ZOZ Med-Care w Mielnie lek.med.Leszek Kosiński przyjmie do pracy pielęgniarkę z ukończonym kursem szczepień ( lub w trakcie kursu) Forma zatrudnienia dowolna(umowa o pracę, umowa cywilno-prawna). Oferuję dobre warunki pracy i wynagrodzenie, a z uwagi na lokalizację zakładu, który znajduje się w miejscowości turystycznej, dodatkowe dochody z obsługi pacjentów przyjezdnych.

Nr tel 602 461 668 dr Kosiński.